بوتیک پولک در سال 1392 در منطقه منظریه کلانشهر رشت تاسیس گردید. شروع فعالیت آن ابتدا با واردات اجناس خارجی و عمدتا پوشاک مد روز از کشور ترکیه همراه بود و پس از آن واردات محصولات اورجینال با کیفیت فوق العاده عالی از کشورهای بنگلادش و هند نیز آغاز شد. از آنجایی که موسسان این فروشگاه خود از هنرمندان گرافیست و نقوش سنتی ایرانی بودند و همیشه دغدغه هنر و صنعت گران ایرانی را داشتند شروع به جمع آوری محصولات مرغوب و خاص تولیدکنندگان ایرانی منطبق با ذوق و سلیقه بانوان ایرانی کردند.
در سال 1396 شعبه دوم بوتیک پولک در یکی از خیابان های پر تردد شهر رشت در منطقه معلم افتتاح گردید. شعبه جدید با استقبال گسترده ای همراه شد چون تراکم جمعیتی بیشتری از شهر را پوشش می داد. مجموعه پولک علی رغم فروش حضوری در دو نقطه مکانی شهر رشت از همان ابتدای تاسیس برای گسترش سهم از بازار خود اقدام به راه اندازی فروش آنلاین نمود و از طریق شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام با مخاطبان خود در سراسر ایران ارتباط برقرار کرد و اقدام به عرضه محصولات خود به صورت آنلاین نمود.
هم اکنون با توجه به افزایش روز افزون درخواست های آنلاین و ترویج فرهنگ خرید اینترنتی در سراسر جامعه و پس از تجربه سخت مواجهه با ویروس کرونا و سایر بیماری های پاندمی ، اقدام به طراحی وب سایت خود نمود تا مشتریان ارجمند با خیالی راحت و با پرداخت از درگاه های امن اینترنتی و در کمترین زمان ممکن اقدام به خرید البسه مورد علاقه خود نمایند وکالای خود را بدون نیاز به تردد در سطح شهر، در منزل یا محل کار خود دریافت کنند و یا به دوستان خود اهدا کنند.
هم اکنون موسسان مجموعه بوتیک های پولک بر خود می بالند که ارائه دهنده البسه اصیل ایرانی با اتکا به تولیدکنندگان و طراحان ایرانی به اقصا نقاط ایران زمین از شمال و جنوب و غرب و شرق کشور می باشند و خوشحالند که توانسته اند در این سالها اعتماد هموطنان عزیز را در سراسر ایران به خود جلب نمایند که این اعتماد بزرگترین سرمایه و دستاورد آنها خواهد بود.