مد و زیبایی

آموزش استایل کردن گپ طرح دار و بررسی نکاتی ریز اما مهم درباره آن

گپ طرح دار

 آیا به دنبال این هستید که استایل خود را بهتر کنید و ست های بهتری بسازید؟ آیا به دنبال این هستید که با استایل مناسب شکل هندسی بدن خود در جمع بدرخشید و برجسته شوید؟ بدانید که گپ طرح دار یکی از بهترین راه های موجود برای انجام این کار است؛ اما در استایل کردن گپ طرح دار، برخی نکات ریز وجود دارد که باید آن ها را رعایت کنید تا بتوانید همه چیز را متعادل نگه دارید. اگر اشتباه کوچکی را انجام دهید، گپ طرح دار از یک لباس زیبا و بی نقص، تبدیل به یک لباس چسبان و آزاردهنده می شود که برای هیچکس جذابیتی ندارد. ما در این مقاله به بررسی چند نکته کوتاه می پردازیم تا به شما یاد دهیم که چگونه می توانید بهترین استایل ها را برای گپ طرح دار خود بسازید. اگر علاقه مند به این مدل لباس هستید حتما در ادامه با ما همراه باشید.

بررسی نکاتی کوتاه برای استایل کردن گپ طرح دار

گپ طرح دار

۱. همیشه آگاه باشید که کمتر، بیشتر است.

گاهی اوقات دنبال کردن بیشترین الگو ها در استایل کردن کار درستی نیست و ایده خوبی به نظر نمی رسد. هنگامی که می خواهید گپ طرح دار خود را استایل کنید، سعی کنید که به دنبال الگو های زیادی نروید. درست است که در برخی از موارد ترکیب کردن دو الگوی مختلف در استایل کردن می تواند بسیار جذاب و بامزه شود؛ اما در بیشتر اوقات انجام این کار چندان عاقلانه نیست و استفاده از یک الگوی بسیار خاص، بی شک می تواند گزینه بهتری باشد. ترکیب کردن الگو های مختلف می تواند ظاهری خشن به شما بدهد که قطعا شما در مهمانی ها و یا دیگر مراسم به دنبال آن نیستید و می خواهید تا حد ممکن، یک استایل ساده، شیک و جذاب داشته باشید.

این مطلب را هم در نظر داشته باشید که علاوه بر ترکیب نکردن الگو های مختلف، شما الگو های یکسان را نیز نباید زیاد از حد با یکدیگر ترکیب کنید. به طور کلی همیشه هنگام استایل کردن سعی کنید که بیش از دو الگو را با هم ترکیب نکنید تا بتوانید بیشترین بازخورد را از طرف دوستان و آشنایان خود بگیرید؛ این باعث می شود تا همیشه استایلتان ایمن باشد و نگرانی ای بابت زیاد از حد بودن چیزی در استایل خود نداشته باشید. انجام این کار همچنین کمک می کند تا بدنتان راهی برای نفس کشیدن داشته باشد و خیلی با لباس ها و اکسسوری های غیر مرتبط پوشیده نشده باشید.

انواع گپ طرح دار

۲. در هنگام استایل کردن گپ طرح دار، مراقب رنگ ها باشید.

هنگام استایل کردن همه لباس ها از جمله گپ طرح دار لازم است که حواستان به رنگ بندی باشد؛ شما باید همیشه دقت کنید تا رنگ ها با یکدیگر به خوبی ترکیب شوند و تناقض نداشته باشند. تضاد در رنگ ها باعث می شود که استایل شما کاملا بر هم بریزد و همه چیز را عوض کند. البته این کار را می توانید زمانی انجام دهید که لباس هایی با چاپ های رنگی و مختلف دارید و می خواهید یک استایل رنگی را درست کنید. در این زمان امکان این وجود دارد که با رنگ های مختلف ترکیب رنگی استایل شما نیز در آخر خوب از آب دربیاید؛ اما باز هم باید دقت کافی را داشته باشید تا دچار اشتباه نشوید. یکی از پیشنهادات مناسب برای انتخاب رنگ گپ طرح دار، انتخاب رنگ های نود است.

اگر بخواهیم مثالی از رنگ های متضاد برای شما بزنیم، می توانیم به سبز و صورتی، خاکستری و قهوه ای و غیره … اشاره کنیم. به جای استفاده کردن از این رنگ های متضاد، به سراغ استفاده از رنگ های مکملی مانند سفید و مشکی بروید که امکان این که بتوانید ترکیب رنگی شان را خراب کنید، کم تر است. سفید و مشکی و دیگر رنگ های مکمل همیشه یک ترکیب برنده هستند. رنگ های مکمل همواره با دیگر لباس هایی که در کمد دارید و می خواهید با آن ها یک ست را درست کنید همخوانی دارند و نیازی به نگرانی بابت آن ها به هیچ عنوان نیست. در آخر، حواستان را به رنگ بندی موجود در گپ طرح دار خود بدهید تا بتوانید شگفت انگیز به نظر برسید و تمام نگاه ها را به خود جذب کنید.

انواع گپ طرح دار-3

۳. به اندازه ها در استایل کردن گپ طرح دار خود دقت کنید.

پیش تر به این مسئله اشاره کرده ایم که اگر دو الگوی استایل را با هم دیگر ترکیب کنید ممکن است نتیجه خوبی را بدست نیاورید؛ اما اگر می خواهید که به طور قطعی دو الگو را با یکدیگر ترکیب کنید، بابد برخی نکات را رعایت کنید. مثلا اگر می خواهید یک ترکیب عالی را بسازید، باید اندازه ها را به خوبی در نظر داشته باشید. قطعا اگر دو لباس با دو الگوی غالب را در استایل خود ترکیب کنید، نتیجه جالبی به دست نمی آورید، لباس شما تضاد پیدا می کند و شکل اصلی از بین می رود.

اگر گپ طرح دارتان دارای الگو های چهارخانه بزرگ است، بهترین گزینه  برای پوشیدن در میان انواع دامن و یا شلوار، انتخاب یک طرح ساده و یا چهارخانه؛ اما به صورت ریز تر است. الگوی کوچک تر باعث می شود تا الگوی بزرگتان کاملا بدرخشد و عالی بنظر برسید.

جمع بندی

در آخر به یاد داشته باشید که استایل کردن گپ طرح دار تقریبا کار آسانی است، به شرطی که آن را به درستی انجام دهید و نکات ریز را به خوبی رعایت کنید. اگر در استایل کردن ضعیف هستید، سعی کنید همیشه از اصول اولیه پیروی کنید و به سراغ شلوغی و ترکیب های عجیب و غریب نروید. یک ترکیب راحت و مطمئن، همیشه انتخاب اصول اولیه در استایل کردن است. هیچ گاه اصول اولیه اشتباه نمی کنند و به هیچ وجه شما نمی توانید در استایل کردن آن ها اشتباهی به وجود بیاورید که باعث بد جلوه دادن شما بشود. امیدواریم این مقاله به شما در استایل کردن گپ طرح دار کمک کرده باشد و توانسته باشید به خوبی متوجه نحوه استایل کردن آن ها شده شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *