مد و زیبایی

پالتو های کلاسیک چهارخونه

پالتو چهارخونه دخترانه

پالتو چهارخونه دخترانه جذابیتی بی نظیر در سبک وینتیج به وجود می آورد و یاد آور حس سرزندگی است. این پالتو های همه‌ کاره به راحتی با لباس‌ های رسمی و غیر رسمی ست می شوند. الگوی چهارخونه کلاسیک پالتو ها را به یکی از اصلی ترین اجزای مد تبدیل می کند. پالت های رنگی و الگو های متنوع، سلیقه های مختلف را برآورده می کند و به دختران اجازه می دهد که فردیت خود را بیان کنند. از روز های تحصیل تا مناسبت ‌های خاص، این طرح پارچه در تمام دوران ها طرفداران بسیاری داشته است و دارد و ترکیب کاملی از مد و کارایی را برای جوانان فراهم می‌ کند.

لباس هایی برای ست کردن با پالتو چهارخونه دخترانه

پالتو چهارخونه دخترانه

 1. جوراب شلواری و چکمه

پالتو چهارخونه خود را با جوراب شلواری و چکمه های شیک ست کنید تا ظاهری کلاسیک داشته باشید.

 1. دامن

با ترکیب پالتو چهارخونه و دامن، استایل خود را برای یک دورهمی و یا قرار عصرانه دخترانه به روز و شیک کنید.

 1. تکمیل استایل با اکسسوری ها

با ست کردن پالتو چهارخونه دخترانه خود با المان های خاص، اکسسوری‌ ها و زیورآلات، استایلی کلاسیک و شیک بسازید.

استایل های زمستانی با پالتو چهارخونه دخترانه

 1. آن را به عنوان پیراهن بپوشید.

با پارچه های چهارخونه پیراهن های بلند و شیک بدوزید و ظاهری جسورانه و مد روز را ارائه دهید. پیراهن را با کمربند بپوشید تا حالتی جذاب در ناحیه کمر داشته باشد.

 1. استایل های مینیمالیستی بسازید.

پالتو چهارخونه دخترانه خود را کانون توجه قرار دهید و دیگر اجزای استایل خود را از طرح ها و رنگ های ساده و خنثی انتخاب کنید تا الگوی پالتو را برجسته کنید و ظاهری مینیمال داشته باشید.

 1. به اندازه کافی سرد نیست؛ پالتو چهارخونه دخترانه را انتخاب کنید.

از پالتو چهارخونه خود به عنوان جایگزینی شیک برای کت های سنگین تر در آب و هوای سرد معتدل استفاده کنید.

 1. کمی رنگ قرمز اضافه کنید.

با ترکیب رنگ قرمز به مجموعه لباس های زمستانی خود شور و نشاط بدهید. با اضافه کردن  روسری، کیف دستی یا کفش قرمز، استایل شما گرما و جذابیت خاصی می گیرد.

ایده هایی برای تطبیق دادن پالتو های پشمی چهارخونه

ایده ها

ست کردن پالتو چهارخونه دخترانه پشمی با لباس های مختلف، علاوه بر گرم کردن شما در فصل های سرد سال، استایلی شیک و جذاب برایتان می سازند.

 1. پالتو چهارخونه سرمه ای و قرمز با شلوار جین تنگ مشکی و چکمه

با ست کردن یک بلوز حریر سفید با شلوار جین تنگ مشکی، کت چهارخونه سرمه ای و قرمز و نیم بوت های جیر مشکی، ظاهری شیک به دست آورید.

 1. پالتو چهارخونه دخترانه قد متوسط قرمز و مشکی با شلوار جین آبی

 تی شرت مشکی، شلوار جین آبی تیره، یک پالتو پشمی چهارخونه قد متوسط قرمز و مشکی همراه با چکمه های چرم مشکی، سبک قدیمی انگلیسی را برای شما بازسازی می کند.

 1. پالتو چهارخونه مشکی و سفید با تاپ سفید و شلوار جین آبی

با ترکیب یک بلوز سفید، شلوار جین بلند آبی و یک کت پشمی چهارخونه مشکی و سفید، همراه با کفش های پاشنه بلند مشکی، یک ظاهر غیر رسمی هوشمندانه و راحت را انتخاب کنید.

 1. پالتو چهارخونه دخترانه ماکسی صورتی و مشکی با شلوار جین زاپ دار خاکستری

با یک پلیور بافت خاکستری، یک شلوار جین زاپ دار خاکستری و یک پالتو چهارخونه ماکسی مشکی که با کفش های پاشنه بلند نوک تیز جیر خاکستری و یک کیف دوشی چرم صورتی کم رنگ تکمیل می شود، ظاهری هنرمندانه را طراحی کنید.

 1. پالتو پشمی بلند سرمه ای و سفید با دامن شیفون مشکی

یک پیراهن دکمه دار سفید، یک پالتو پشمی چهارخونه سرمه ای و سفید و یک دامن شیفون مشکی که با ساق شلواری مشکی و نیم بوت های جیر تکمیل شده است ظاهری کلاسیک به شما می دهد.

 1. پالتو پشمی چهارخونه خاکستری و سفید با شلوار کوتاه جین آبی

 با ست کردن یک تی شرت مشکی با یک پالتو چهارخونه دخترانه پشمی خاکستری و سفید، شلوار جین آبی روشن، جوراب ساق بلند و چکمه های جیر شتری ظاهری فوق العاده شیک داشته باشید.

پالتو پشمی

 1. پالتو پشمی چهارخونه سیاه و سفید با کیف دستی طرح پلنگی

بلوز چهارخونه قرمز و مشکی، یک پالتو پشمی بلند چهارخونه سیاه و سفید، شلوار جین مشکی و کفش های کتانی استایلی خلاقانه برای شما ایجاد می کند.

 1. پالتو پشمی قرمز و مشکی با شلوار جین مشکی

با یک پیراهن سفید، یک پالتو پشمی چهارخونه قرمز و مشکی و شلوار جین شیک بپوشید.

 1. پالتو پشمی بلند چهارخونه مشکی و سفید با پلیور یقه اسکی سفید

پوشیدن یک پالتو پشمی چهارخونه سیاه و سفید روی یک پلیور سفید یقه اسکی یا یقه گرد که با شلوار جین آبی و چکمه های کوتاه چرمی سفید ست شده است، ظاهری جذاب و جوان پسند به شما می دهد.

 1. استایل به سبک سواگ

می توانید از پالتو های اور سایز و بگی برای پوشیدن به این سبک استفاده کنید. لباس های سبک سواگ گزینه های راحتی برای استفاده روزانه هستند. با ترکیب پالتو چهارخونه خود با عناصر سبک خیابانی مانند کفش های کتانی و جین های بگ و زاپ، این سبک خاص را تجربه کنید.

جمع بندی

پالتو چهارخونه دخترانه به عنوان یک جزء ضروری همه کاره و شیک در زمستان است که ترکیبی عالی از کارایی و مد را ارائه می دهد. این پالتو ها چه به عنوان پیراهن پوشیده شوند، چه با دامن‌ و چه به عنوان لایه‌ رویی برای یک استایل شیک، در تمامی دوران ها جذابیت دارند. لباس های چهارخونه با تجسم احساس زیبای قدیمی انگلستان، علاقه ‌مندان جوان مد را سر ذوق نگه می ‌دارد و زیبایی استایل آن ‌ها را نیز افزایش می‌ دهد. این نوع پالتو ها عضو اصلی کمد لباس بیشتر افراد هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *