مد و زیبایی

مانتو دخترانه جدید چگونه با دیگر لباس ها ست می شود؟

مانتو دخترانه جدید

مانتو ها در مدل های بسیار متنوع و زیبایی اعم از مانتو بلند و مانتو کوتاه جدید طراحی و تولید می شوند و برای هر فصلی مناسب اند. علاوه بر این آن ها هم در استایل ساده و هم در استایل رسمی گنجانده می شوند و ظاهری زیبا ایجاد می کنند. ست کردن مانتو با دیگر لباس ها ممکن است اندکی دشوار و چالش برانگیز باشد و مانند ست کردن لباس های دیگر نیازمند دقت و توجه است. در این مقاله یکی از مدل های مانتو دخترانه جدید را که لانگ نام دارد، معرفی می کنیم و درمورد این که چگونه می توانید آن را همراه با دیگر لباس های خود بپوشید، توضیح می دهیم.

چرا مانتو های بلند بپوشیم؟

مانتو دخترانه جدید

مانتو بلند شیک یا لانگ لاین بسیار زیبا است و یکی از شیک ترین مدل های مانتو در بازار شناخته می شود. پوشیدن مانتو های لانگ لاین سن خاصی ندارد و تمامی افراد از پیر و جوان می توانند آن ها را بپوشند و با ست کردن آن ها با دیگر لباس ها استایلی زیبا داشته باشند. مانتو های بلند مناسب هر موقعیتی از موقعیت های رسمی گرفته تا یک مهمانی ساده هستند. در ادامه به دلایلی که باعث می شود مانتو لانگ لاین را مانتو دخترانه جدید بدانید، اشاره می کنیم.

  • یک انتخاب ساده

مانتو های لانگ لاین یک انتخاب ساده هستند. اگر به دنبال لباسی هستید که بتوانید خیلی راحت آن را ست کنید و به آسانی با آن بیرون بروید، ایده آل ترین انتخاب مانتو های بلند خواهند بود. این مانتو ها معمولا خطوط ساده و زیبایی دارند و توجه زیادی را به خود جلب نمی کنند. مانتو های بلند در تمام فصول کاربرد های خاص خودشان را دارند و می توانید چه در هوای سرد و چه در هوای گرم آن ها را بپوشید؛ زیرا با دیگر لباس ها هماهنگی بسیار خوبی دارند. این لباس ها را می توانید در روز های سرد همراه پلیور بافتنی بپوشید و در روز های گرم برای یک پیاده روی کوتاه از آن ها بهره ببرید.

مانتو دخترانه بلند

  • به روز بودن

بسیاری از مدل های لباس هایی که در اطراف خود می بینید در بین افراد خیلی سریع محبوب و ترند می شوند و به همان سرعت هم محبوبیت خود را از دست می دهند. برای انتخاب یک مانتو دخترانه جدید که همیشه ترند باشد و از مد نیفتد، مانتو های بلند را پیشنهاد می دهیم.

در نتیجه خرید این مانتو ها خرید عاقلانه ای محسوب می شود؛ زیرا علاوه بر این که برای هر آب و هوا و هر موقعیتی مناسب هستند، همیشه ترند می مانند. اگر کمی در محافل عمومی به استایل های دختران دیگر نگاه کنید، متوجه خواهید شد که بسیاری از آن ها هنوز هم از مانتو های بلند استفاده می کنند. برای این که بتوانید همیشه با این مانتو ها استایل مینیمال، زیبا و جذابی داشته باشید، سعی کنید آن را با رنگ های خنثی مانند شتری، خاکستری، سرمه ای و مشکی همراه کنید.

  • سازگاری آسان

در صورتی که به دنبال یک مانتو دخترانه جدید هستید و از طرفی نمی خواهید وقت زیادی برای هماهنگ کردن آن با لباس های دیگر بگذارید، مانتو های بلند را انتخاب کنید. یکی از خوبی های مانتو های بلند این است که به راحتی با دیگر لباس ها هماهنگ می شوند. مانتو بلند را می توان به نحوی پوشید که هم استایل مناسب میهمانی ها و جمع های دوستانه تلقی شوند و هم برای موقعیت های رسمی و هم برای جمع های دوستانه مناسب باشد. برای مثال در صورتی که می خواهید به یک مجلس رسمی بروید، می توانید مانتو بلند خود را با یک لباس میدی و چکمه های چلسی پاشنه دار بپوشید.

سبک های مختلف برای پوشیدن مانتو بلند

سبک مانتو بلند

انتخاب مانتو بلند دخترانه جدید در میان انواع مانتو می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد؛ چراکه همان گونه که اشاره کردیم استایل های مختلفی برای پوشیدن این مانتو همراه با لباس های دیگر به چشم می خورد. برخی از این استایل ها عبارت اند از:

  • استایل محل کار

در صورتی که می خواهید مانتو بلند خود را در محل کار بپوشید باید استایل خود را طوری تنظیم که خیلی رسمی نباشد؛ اما برای محل کار نیز مناسب باشد. شما می توانید مانتو های بلند را از کت و شلوار گرفته تا پیراهن های ساده و شلوار های پارچه ای بپوشید و استایل محل کار مناسبی را رقم بزنید.

برای این که کمی به استایل خود تنوع دهید، می توانید کت بلند خود را همراه با یک لباس میدی دکمه دار و یک ژاکت کش باف کابلی بپوشید. استفاده از چکمه های بلند نیز استایل شما را هر چه بهتر تکمیل می کند.

  • استایل معمولی

اگر قصد دارید مانتو بلند را به عنوان یک مانتو دخترانه جدید خریداری و از آن برای موقعیت های ساده و معمولی استفاده کنید، می توانید مانتو را همراه با یک شلوار جین راسته و یا یک لباس گرم بافتنی بپوشید.

  • استایل براساس رنگ

همان طور که در ابتدا نیز اشاره شد، مانتو های بلند با بیشتر مدل ها و رنگ ها هماهنگی کامل دارند. اما برای این که بتوانید استایل شیک و جذابی داشته باشید، می توانید از رنگ های خنثی استفاده کنید که معمولا بهترین نتیجه را با مانتو بلند رقم می زنند. رنگ هایی مانند خاکستری و مشکی به راحتی با مانتو بلند ست می شوند و استایل شما را شیک و زیبا نشان می دهند.

پیشنهاد می کنیم که بافت پارچه های لباس هایتان را در حین انتخاب و استایل کردنشان نادیده نگیرید. برای مثال پارچه های مخمل با کفش های میخی هماهنگی بسیار خوبی دارند.

نتیجه گیری

انتخاب یک مدل مانتو دخترانه جدید به دلیل مدل های بسیار متنوعی که امروزه در بازار موجود است، می تواند کار سختی باشد. در میان تمامی این مدل ها پیدا کردن مانتویی که برای هر موقعیت و هر آب و هوایی مناسب باشد و هیچگاه از مد نیفتد، سخت است. در این مقاله یکی از مانتو هایی را که در هر موقعیتی می توانید بپوشید؛ یعنی مانتو بلند را معرفی کردیم و درمورد آن و نحوه ست کردنش با دیگر لباس ها توضیح دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *