مد و زیبایی

9 ایده برای استایل کردن مانتو دخترانه اسپرت

مانتو دخترانه اسپرت

مانتو های اسپرت از جمله لباس هایی هستند که در کمد اکثر زنان می توان پیدا کرد. یکی از نکات مثبت درباره آن ها، این است که قابلیت سازگاری بسیار بالایی دارند و می توانند با اکثر لباس ها ست شوند. شما می توانید با مانتو های اسپرت استایل های مختلفی داشته باشد؛ از استایل خیابانی گرفته تا استایل های رسمی. برای این که بهتر بتوانید این لباس را با دیگر لباس های خود ست کنید، در این مقاله برخی از ایده های جذاب برای پوشیدن مانتو دخترانه اسپرت را در کنار دیگر لباس ها بررسی خواهیم کرد.

ایده های جذاب برای پوشیدن مانتو دخترانه اسپرت

  • مانتو اسپرت مشکی با شلوار جین جذب

اولین پیشنهاد ما به شما برای پوشیدن مانتو های دخترانه اسپرت استفاده از یک مانتو اسپرت مشکی است. رنگ مشکی از  رنگ های جذابی است که هیچ گاه خسته کننده نمی شود و همیشه جذاب به نظر می رسد. برای فرم دادن به مانتو های اسپرت مشکی می توانید روی آن یک کت مشکی بپوشید. اگر کت شما دارای جزئیات ظریفی در طراحی باشد بهتر است.

برای ادامه ست نیز می توانید از یک شلوار جین جذب استفاده کنید تا ست مانتو دخترانه اسپرت خود را تکمیل کنید.

  • مانتو اسپرت با طرح ابر و بادی با شلوار جین اسکینی سفید

 اگر می خواهید که یک استایل زنانه، شاد تر و خیابانی تر داشته باشید، یک ایده عالی وجود دارد. می توانید یک مانتو جدید دخترانه با طرح ابر و بادی انتخاب کنید و استایل خود را با یک شلوار جین اسکینی سفید ست کنید. برای کفش نیز می توانید کفش های ساده صورتی کم رنگ را انتخاب کنید تا استایل خود را کاملا سبک و زنده نگه دارید.

  • مانتو اسپرت چرمی مشکی با شلوار جین زاپ دار و کلاه بسیبال

راه بعدی برای پوشیدن مانتو دخترانه اسپرت استفاده از مانتو های اسپرت چرم است. مانتو اسپرت چرم یک لباس فوق العاده زیبا و شیک است که می تواند ظاهری جوانانه و بی پروا تر به شما بدهد. در کنار مانتو اسپرت چرم می توانید از یک تی شرت سفید با یقه شل و راحت استفاده کنید. برای تکمیل استایل خود نیز می توانید از یک شلوار جین زاپ دار کمک بگیرید. اگر می خواهید چیز بیشتری به استایل خود اضافه کنید، استفاده از یک جفت کفش ورزشی سفید و یک کلاه بیسبال مشکی نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد.

مانتو دخترانه اسپرت

  • مانتو دخترانه اسپرت یقه موک خاکستری با تاپ مشکی و شلوار جین اسکینی

یک ایده جذاب دیگر برای پوشیدن مانتو دخترانه اسپرت ، انتخاب مانتو های اسپرت با یقه موک است. در کنار مانتو نیز می توانید یک تاپ مشکی و یک شلوار جین اسکینی مشکی انتخاب کنید؛ چرا که مانتو های اسپرت دخترانه بیشترین سازگاری را با شلوار های جین دارند و خیلی راحت با آن ها ست می شوند. برای کفش نیز یک جفت کفش کلاسیک سیاه و سفید می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد تا استایل شما را جوانانه و تمیز نشان دهد.

  • مانتو اسپرت با شلوار جین بوی فرند

درست است که مانتو دخترانه اسپرت معمولا در کنار شلوار جین جذب از جمله جین اسکینی پوشیده می شود؛ اما امکان ست کردن آن ها با لباس های راحت تر نیز وجود دارد. اگر به دنبال استایل راحت تری هستید می توانید در کنار مانتو اسپرت خود یک شلوار جین راحت مام استایل یا بوی فرند انتخاب کنید. در کنار شلوار بوی فرند کفش های ورزشی سفید بهترین انتخاب هستند تا بتوانید استایل خود را خیلی زیبا و با طراوت تر به نمایش بگذارید.

مانتو دخترانه اسپرت2

  • مانتو اسپرت چرم مشکی با شلوار جین راسته تیره

اگر برای پوشیدن مانتو دخترانه اسپرت به دنبال یک استایل واقعا ساده؛ اما بسیار جذاب هستید، می توانید مانتو های اسپرت چرم مشکی را در کنار شلوار های جین راسته تیره بپوشید. برای تکمیل کردن استایل نیز می توانید از بلوز هایی با آستین تور دار انتخاب کنید. برای انتخاب کفش نیز انتخاب های زیادی خواهید داشت؛ اما اگر می خواهید بهترین نتیجه را بگیرید می توانید به سراغ یک جفت کفش نیم بوت چرمی مشکی بروید تا استایل خود را جذاب تر و کمی رسمی تر نشان دهید.

  • مانتو اسپرت جلو باز با شلوار جین صاف آبی روشن

استایل بعدی برای پوشیدن مانتو دخترانه اسپرت، انتخاب مانتو اسپرت های جلو باز است. اگر می خواهید استایل معمولی اما جذابی در طول روز داشته باشید، می توانید این مانتو ها را انتخاب کنید. در کنار این مدل مانتو می توانید یک شلوار جین صاف آبی روشن را انتخاب کنید. برای تکمیل استایل نیز کفش های ورزشی سفید می توانند انتخاب بسیار مناسبی باشند. این استایل بیشتر برای موقعیت های معمولی مانند رفتن به خانه یک دوست یا پیاده روی پیشنهاد می شود.

مانتو دخترانه اسپرت3

  • مانتو اسپرت بیسبالی با شلوار جین راسته

یک ایده دیگر برای پوشیدن مانتو دخترانه اسپرت، انتخاب مانتو های اسپرت بیسبالی در کنار شلوار های گشاد یا راسته است. مانتو های اسپرت بیسبالی امروزه بسیار محبوب هستند. این مدل از مانتو ها را می توان در کنار شلوار های جین راسته پوشید. مناسب ترین رنگ برای این استایل مانتو های سرمه ای هستند. برای تکمیل ست نیز می توانید از کفش های مخصوص ورزشی سفید یا مشکی استفاده کنید.

  • مانتو اسپرت سفید با شلوار جین اسکینی آبی کمرنگ

اگر می خواهید که یک استایل مینیمال داشته باشید، می توانید یک تی شرت سفید را همراه با مانتو اسپرت سفید خود بپوشید. برای تکمیل استایل نیز می توانید از یک شلوار جین اسکینی آبی استفاده کنید. کفش های ورزشی مشکی و سفید نیز می توانند به استایل شما زیبایی ببخشند و آن را با متفاوت و جذاب نشان بدهند.

جمع بندی

مانتو دخترانه اسپرت از جمله لباس هایی است که اکثر بانوان حداقل یک دست از آن را در کمد لباس خود دارند؛ اما سوالی که برای اکثر آن ها پیش می آید این است که چگونه می توان آن ها را با دیگر لباس ها ست کرد. به طور کلی مانتو های اسپرت دخترانه بیشتر با شلوار جین و کفش های ورزشی ست می شوند. با این حال برای تنوع بیشتر در این مقاله برخی از جذاب ترین استایل هایی را که می توانید با مانتو دخترانه اسپرت ایجاد کنید، نام بردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *