مد و زیبایی

ست کردن مدل مانتو جلو بسته اسپرت دخترانه جدید با دیگر لباس ها

مدل مانتو جلو بسته اسپرت دخترانه جدید

مانتو های جلو بسته اسپرت از لباس های محبوب در صنعت مد محسوب می شوند. درواقع مانتو های جلو بسته از پرکاربرد ترین و محبوب ترین مدل های مانتو هستند که هر زنی حداقل یک مدل از این مانتو ها را در کمد خود دارد. مانتو های جلو بسته معمولا طراحی های ساده و زیبایی دارند تا به راحتی با هر لباسی ست شوند. البته مدل هایی نیز هستند که بافت و طراحی های مختلفی دارند. این که کدام مدل مانتو جلو بسته اسپرت دخترانه جدید می تواند برای شما مناسب باشد، به سلیقه شما بستگی دارد. در این مقاله برخی از مدل های مانتو جلو بسته اسپرت دخترانه را نام خواهیم برد.

مدل های مانتو جلو بسته اسپرت دخترانه جدید

  • مدل های یقه دار

اگر می خواهید یک مانتو جلو بسته اسپرت زیبا داشته باشید، می توانید مدل های یقه دار را امتحان کنید. پوشیدن مانتو های دکمه ای با یقه پر رنگ به شما کمک می کند تا به جذابیت خود بیفزایید.

می توانید در انتخاب مدل مانتو جلو بسته اسپرت دخترانه جدید از انتخاب مانتو های کلاسیک آستین بلند که به سبک آکسفورد طراحی شده اند اجتناب کنید و به جای آن از مدل های اسپرت استفاده کنید. مانتو های جلو بسته اسپرت با یقه بلند می توانند گزینه ای جذاب برای اکثر خانم ها باشند. می توانید این مدل مانتو را با صندل های بند دار و شلوار های جین ست کنید تا ظاهر خود را تکمیل کنید.

مدل مانتو جلو بسته اسپرت دخترانه جدید

  • مانتو های ساده و راحت

شاید فکر کنید که مدل مانتو جلو بسته اسپرت دخترانه جدید نمی تواند مانند استایل بوهو راحت باشد. اما تعجب خواهید کرد که اگر بگوییم مانتو های جلو بسته اسپرت نیز می توانند مانند یک پیراهن راحت باشند و مانند استایل بوهو استفاده شوند.

برای ایجاد یک استایل بوهو یک مانتو جلو بسته گشاد با دکمه های محکم خریداری کنید. مانتو را با دامن یا شلوار مورد نظر خود از نظر طراحی و رنگ ست کنید. بعد مانتو را از قسمت کمر به پایین داخل شلوار قرار دهید. مراقب باشید که مانتو شما هیچ چین و چروک یا توده ای نداشته باشد. برای تکمیل ظاهر خود می توانید از جواهرات مهره ای، عینک آفتابی و دیگر اکسسوری هایی که خودتان دوست دارید استفاده کنید. البته باید دقت کنید اکسسوری هایی که استفاده می کنید باید استایل شما را مانند استایل بوهو راحت نشان دهند.

  • استایل چند لایه

یک مدل مانتو جلو بسته اسپرت دخترانه جدید می تواند استایل های چند لایه باشند. روش های بی شماری برای پوشیدن مانتو های جلو بسته به صورت چند لایه هست. در یک استایل چند لایه چیزی که باید بیشترین توجه را به آن داشته باشید، بافت، رنگ و الگویی است که به ظاهر شما معنا می بخشد. شما مانتو و لباس هایی را انتخاب کنید که مکمل یکدیگر هستند.

در یک استایل مدل مانتو جلو بسته اسپرت دخترانه جدید، برای اینکه بتوانید استایلی مناسب برای آب و هوای پاییز و زمستان داشته باشید، می توانید یک ژاکت نازک را روی مانتو جلو بسته خود بپوشید. در صورتی که علاقه داشته باشید می توانید آستین های ژاکت خود را تا کنید. ژاکتی که انتخاب می کنید ممکن است کوتاه تر باشد تا از زیر آن مانتو نیز بیشتر خود را نمایان کند. در کنار این استایل می توانید از شلوار جین راسته تیره نیز استفاده کنید که به راحتی با این استایل ست می شود.

استایل کلاسیک

  • استایل کلاسیک

بسیاری از افراد استایل های کلاسیک را دوست دارند. خوب است بدانید که با یک مدل مانتو جلو بسته اسپرت دخترانه جدید نیز می تواند استایل کلاسیکی داشت. برای ایجاد یک ظاهر شیک و مدل روز می توانید یک مانتو جلو بسته ساده انتخاب کنید. بهترین رنگ نیز برای ایجاد یک استایل کلاسیک رنگ سفید است.

برای ایجاد ظاهر کلاسیک در خود، یک مانتو جلو بسته سفید یک دست را انتخاب کنید. همچنین می توانید مانتو را با شلوار جین سبک یا مام فیت ست کنید تا ظاهری غیر رسمی داشته باشید. اکسسوری های خود را نیز می توانید با صندل های بند دار و زیور آلات ظریف تزیین کنید تا کمی زنانگی استایل بیشتر خود را نشان دهد.

  • استایل های جدید

برخلاف راه کلاسیک راه های بسیار زیادی برای پوشیدن یک مدل مانتو جلو بسته اسپرت دخترانه جدید نیز هست. مانتو های جلو بسته همیشه برای پوشیدن به سبک استایل های قدیمی و خسته کننده نیستند. شما می توانید از مانتو های جلو بسته برای امتحان استایل های جدید نیز امتحان کنید. کافی است مانتویی که انتخاب می کنید در رنگ های روشن با الگو های جذاب باشد.

می توانید مانتو را یک شلوار گشاد جیپسی با طرح های راه راه یا هندسی و صندل های بند دار ست کنید. همچنین می توانید از یک دامن خط A با الگوی روشن و گلدار نیز استفاده کنید. در صورتی که می خواهید دامن را امتحان کنید، بهتر است که صندل های توری استفاده کنید.

چگونه مانتو های جلو بسته را ست کنیم؟

چگونه مانتو های جلو بسته را ست کنیم

برای ست کردن مدل مانتو جلو بسته اسپرت دخترانه جدید راه های زیادی هست. مثلا می توانید آن ها را همراه با یک شلوار جین، تی شرت سفید بپوشید. برای ظاهر های غیر رسمی تر می توانید از کفش کتانی استفاده کنید و مانتو اسپرت کوتاه خود را همراه با کت بلیزر یا مانتو کتی زنانه بپوشید. اما اگر می خواهید که ظاهری رسمی تر داشته باشید، می توانید از مدل یقه دار با دامن استفاده کنید.

نتیجه گیری

مانتو جلو بسته از آن دست لباس هایی است که در کمد هر زنی می توان پیدا کرد. مانتو های جلو بسته مدل های بسیار زیادی دارند و راه های مختلفی برای ست کردن آن ها نیز هست. در این مقاله چند مدل مانتو جلو بسته اسپرت دخترانه جدید را نام بردیم و درمورد راه هایی که برای ست کردن آن ها وجود دارد ، توضیح دادیم. شما می توانید با استفاده از استایل های نام برده شده در این مقاله ظاهری شیک و زیبا داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *